Laser Mediostar Next Pro już w Szczecinie - Salon / Gabinet - depilacja laserowa Szczecin | najlepszy laser Mediostar Next

Przejdź do treści

Menu główne:

Laser Mediostar Next Pro już w Szczecinie

Laser Mediostar Next Pro
Mediostar Next Pro logo
Asclepion logo
MeDioStar NeXT najszybszy laser na świecie do BEZBOLESNEGO usuwania owłosienia!

Zamiast wyrywać włoski, uszkadzając Twoją zdrową tkankę skórną, zdecyduj się na laserowy zabieg wykonywany na najlepszym laserze diodowym MeDioStar Next. Przy pomocy wiązki światła usuwany jest jedynie mieszek włosowy, a Twoja skóra pozostaje nietknięta. W miejscu objętym zabiegiem nie następuje już ponowna odbudowa struktury włosa, a skóra na zawsze staje się piękna i gładka, taka jaką kochasz.
ZALETY:

• możliwość pracy nawet w okresie letnim (skóra opalona)

możliwość pracy na każdym fototypie skóry wg. skali Fitzpatricka
  domieszka fali 940 nm pozwala na bezpieczne zabiegi u osób z ciemną karnacją

• jednorodny profil plamki TAPER dla zmniejszenia efektów ubocznych
  taka sama wartość energii na całej plamce laserowej, – brak „gorących plam”

• wysoka moc pracy lasera – do 2,400 Watt
  skraca to serię do 4 zabiegów

• podwójny impuls dla dodatkowego bezpieczeństwa

Doskonały system chłodzenia, bazujący na ogniwach Peltiera sprawia, że komfort bezbolesnej epilacji jest  zawsze na najwyższym poziomie
chłodzenie naskórka podczas zabiegu następuje za pośrednictwem metalowej sondy, umieszczonej w głowicy lasera  (ruch głowicy w kierunku zimnej metalowej sondy).
Wysoka skuteczność – aluminium z którego wykonana jest sonda daje 8 x lepszy efekt  chłodzenia w porównaniu z szafirem (szafir używany jest często w rozwiązaniach starszego typu)

Mediostar Next Pro laserowa depilacja Szczecin
Laser Mediostar Next Pro zabieg poleca
RODZAJE ZABIEGÓW:

• Depilacja - Nazwa MeDioStar  to synonim bezpiecznej depilacji, także w przypadku ciemnych typów  skóry. Wysoka energia dociera także do mieszków włosowych na głębszych  poziomach. Nawet przy używaniu energii o większej gęstości urządzenie  zawsze działa delikatnie, co gwarantuje niskie ryzyko i delikatne  zabiegi dla pacjentów. Światło lasera przechodzi przez powierzchowne  warstwy skóry, a melanina znajdująca się w mieszkach włosowych absorbuje  jego energię. Powstająca w wyniku absorbcji energia cieplna powoduje  uszkodzenie otoczenia mieszków włosowych odpowiedzialnego za odrastanie włosa.

Fotodmładzanie skóry - Dermatolodzy coraz częściej  spotykają się z życzeniem przywrócenia jasnego i młodego wyglądu skóry,  praktycznie w każdej części świata. Nie ma prostszego rozwiązania niż  MeDioStar NeXT: rozmiar plamki świetlnej w tym urządzeniu gwarantuje  całkowicie skuteczne leczenie wszystkich typów skóry. Zintegrowany  system chłodzenia skóry i jednolitość plamki ograniczają działania  niepożądane do minimum i zapewniają niezwykle krótki czas gojenia.

Usuwanie zmian trądzikowych - Skazy  i niedoskonałości skóry często są przyczyną dyskomfortu psychologicznego  i psychosomatycznego, a w przypadku trądziku odwróconego mogą stanowić  poważny problem. Urządzenie MeDioStar NeXT stanowi niezbędną pomoc  w usuwaniu zmian skórnych podczas szybkich i bezbolesnych zabiegów, bez  konieczności stosowania środka znieczulającego.

Leczenie grzybicy paznokci - GRZYBICA  PAZNOKCI jest  powszechną dolegliwością, zwłaszcza stóp. Leczenie  grzybicy paznokci najlepiej zacząć  już w pierwszym stadium tej choroby.  Nieleczenie grzybicy może spowodować jej rozprzestrzenianie się.

PRZYCZYNY GRZYBICY: wystąpienie  grzybicy może być wynikiem działania różnych czynników, typowym źródłem  zakażenia są baseny, łaźnie, sauny. Do powstania infekcji przyczyniają  się również choroby np. cukrzyca, otyłość,  niedokrwistość,  zburzenia  hormonalne,  żołądkowo-jelitowe, układu odpornościowego i krążenia,  terapie antybiotykowe, przyjmowanie sterydów i chemioterapia. Ciepłe  i wilgotne środowisko również sprzyja rozwojowi GRZYBICY PAZNOKCI,  w profilaktyce tej choroby zaleca się noszenie suchych skarpet  z naturalnego tworzywa oraz przewiewnych butów, a także staranne  wycieranie stóp po umyciu. Nie powinno się nosić ciasnego obuwia,  ponieważ powoduje to uszkodzenie płytki paznokcia, w związku z tym  grzyby łatwo dostają się pod płytkę.

Leczenie zmian naczyniowych - MeDioStar NeXT Pro oferuje więcej niż tylko samą depilację, a jego uniwersalność i przyjazność dla użytkownika można wykorzystać także na innych polach zastosowań, takich jak usuwanie niebieskich pajączków żylnych na nogach i leczenie naczyniaków. Korzystne wyniki obserwuje się u coraz większej liczby pacjentów. Zabiegi są nieinwazyjne i w większości przypadków nie wymagają znieczulenia. W przypadku typowych rozszerzonych naczyń kończyn dolnych, które są większe i znajdują się głębiej pod powierzchnią skóry w większości przypadków, lasery o długościach fal dla podczerwieni, takie jak laser diodowy MeDioStar – nadają się lepiej, ponieważ emitowane przez nie światło lasera dociera głębiej. Kolejnym istotnym czynnikiem jest większa średnica wiązki swiatła (osiągana dzięki dużej mocy wyjściowej urządzenia MeDioStar), ponieważ promieniowanie laserowe dociera głębiej przy większej wiązce przy identycznej fluencji.

Mediostar Next to  niezwykle efektywne urządzenie, z sukcesem wykorzystywane również w innych zabiegach m.in.: acne inversa, acne vulgaris, fotoodmładzaniu,  onychomycosis i trądziku różowatym. W dowolnym momencie laser może być  rozbudowany o głowicę do zabiegów naczyniowych na twarz i ciało, w przy  zmianach typu: teleangiektazje, naczynka o średnicy nawet 0,5- 2,0 mm,  naczyniaki, Venous Lake, pajączki, Lymphangiomas czy Granuloma pyogenicum.


Laser Mediostar Next Pro Training video for hair removal from Asclepion
Laser Mediostar Next Pro usuwanie owłosienia głowica XL Szczecin
Laser Mediostar Next Pro usuwanie owłosienia głowica vascularna Szczecin
Laser Mediostar Next Pro usuwanie owłosienia depilacja ciemna karnacja skóry Szczecin
Dzięki zaawansowanej technologii, m.in. pięciu zróżnicowanym głowicom zabiegowym, terapeuta przedstawia pacjentowi indywidualny program zabiegowy, który jest w 100% efektywny! Najpopularniejsza głowica STD  stanowi unikalne połączenie 2 długości fali 810 i 940 nm, które –  aktywnie pochłaniając melaninę i hemoglobinę – bezboleśnie usuwają  owłosienie nawet do fototypu VI. 940 nm daje większą gwarancję sukcesu,  przy pracy z pacjentem o jasnej skórze i cienkim blond włosie, ze  względu na dużą absorpcję i dobre powinowactwo do oxyhemoglobiny.  Głowica HP z kolei idealnie nadaje się do zabiegów z siwym i rudym  włosem. Nowością jest głowica XL, w  wersji S oraz L, która umożliwiaja jeszcze szybszą i dokładniejszą  pracę szczególnie na dużych obszarach zabiegowych jak np. plecy. Innowacyjnym rozwiązaniem jest też głowica ALEX -  pierwsza na świecie kontaktowa głowica aleksandrytowa, które nie bazuje na bardzo drogich elementach eksploatacyjnych, występujących w standardowych rozwiązaniach aleksandrytowych.

Niezawodność MeDioStar’ów to wynik szczególnej dbałości o jakość.  „100% Made in Germany” oznacza w tym przypadku cały proces produkcyjny przebiegający w Niemczech. Od wizji, przez projekt, testy, wdrożenie,  po produkcję. Bezpieczeństwo warunkują zdublowane systemy kontroli temperatury skóry i niezwykle wydajny system odprowadzania ciepła oparty o metalową stopę chłodzącą. Domieszka fali 940 nm pozwala na bezpieczne zabiegi u osób z ciemną karnacją.

Mediostar Next Pro głowica laserowa depilacja Szczecin
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego