Mediostar Next Pro - fotoodmładzanie Szczecin - Salon / Gabinet - depilacja laserowa Szczecin | najlepszy laser Mediostar Next

Przejdź do treści

Menu główne:

Mediostar Next Pro - fotoodmładzanie Szczecin

Laser - zabiegi
 
FOTOODMŁADZANIE - Przywróć skórze młodość!

Z biegiem czasu, skóra traci swoją sprężystość i harmonijny wygląd, pojawiają się zmarszczki i bruzdy. Oprócz skłonności genetycznych i hormonalnych, na starzenie skóry mają wpływ czynniki środowiskowe: takie jak promieniowanie UV lub nikotyna. Sieć włókien kolagenowych w skórze właściwej  ulega uszkodzeniu i traci zdolności do odbudowy. W każdym zakątku świata wzrasta świadomość pacjentów dotycząca nieinwazyjnych metod odmładzania, które skutecznie poprawiają wygląd skóry, bez konieczności rezygnowania z codziennych zajęć.
 
Jedną z najskuteczniejszych metod,  poprawy struktury skóry jest wykorzystanie lasera diodowego wysokiej mocy. Efektem zabiegu jest pobudzenie syntezy włókien kolagenowych dzięki kontrolowanemu rozgrzaniu tkanek, nie pozwalając na ich uszkodzenie. Jest to termiczna stymulacja prowadząca do przebudowy kolagenu .  Efektem jest poprawa struktury skóry,  regeneracja włókien (napięcie skóry, zmniejszenie wielkości porów), rozjaśnienie pigmentacji i redukcja drobnych zmarszczek. Proces wymaga tylko trzech zabiegów w odstępach jednego miesiące.
Dermatolodzy coraz częściej spotykają się z życzeniem przywrócenia  jasnego i młodego wyglądu skóry, praktycznie w każdej części świata. Nie  ma prostszego rozwiązania niż MeDioStar NeXT: rozmiar plamki świetlnej  w tym urządzeniu gwarantuje całkowicie skuteczne leczenie wszystkich  typów skóry. Zintegrowany system chłodzenia skóry i jednolitość plamki  ograniczają działania niepożądane do minimum i zapewniają niezwykle  krótki czas gojenia.
Fotoodmładzanie, to nie tylko poprawa wyglądu skóry, ale również jej  leczenie. W sposób kompeksowy likwidowane są objawy starzenia się skóry:  zmiany naczyniowe, zmiany pigmentowe tj. przebarwienia, piegi, plamy  posłoneczne i starcze. Zabiegi skracają i przebudowują włókna  kolagenowe, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna,  zmiejszają się rozszerzone pory i wygładzają zmarszczki.
Zabiegi te stosowane są w każdym wieku, również u młodych osób  z problemami skórnymi. Równie często poddają się im panie, jak  i panowie. Jest to zabieg małoinwazyjny, bez uzycia skalpela. Krótka  rekonwalescencja i duże bazpieczeństwo zabiegu pozwalają normalnie  funkconować i kontynuować pracę zawodową.


ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM

Minimum 4 tygodnie przed zabiegiem nie wolno:
• Nie należy opalać skóry
Nie należy stosować samoopalaczy, kremów z retinolem i witaminą C

Tydzień przed zabiegiem:
• nie stosować peelingów.

Zabieg trwa 15-45 minut, a w jego trakcie pacjent odczuwa delikatne impulsy ciepła.
  

ZALECENIA PO ZABIEGU

Minimum 4 tygodnie po zabiegiem nie wolno:
• Nie należy opalać skóry

Minimum kilka dni po zabiegiem należy:
• unikać korzystania z sauny  i basenu, a także stosowania środków mogących podrażnić i wysuszyć  skórę, jak mydło, spirytusu, toniki na bazie alkoholu, itp.
  

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU

• Ciąża i karmienie piersią
Zażywanie leków i ziół światłouczulających
Cukrzyca
Bielactwo i łuszczyca
Aktywna opryszczka
Skłonność do bliznowacenia i przebarwień
Epilepsja


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego