Aktualności, nowości, rabaty, okazje, promocje - Salon / Gabinet - depilacja laserowa Szczecin | najlepszy laser Mediostar Next

Przejdź do treści

Menu główne:

Aktualności, nowości, rabaty, okazje, promocje

Mediostar Next Pro – usuwanie włosów bez bólu nigdy nie było jeszcze tak szybkie, łatwe i dokładne!

Długo oczekiwana premiera w końcu stała się faktem! Na rynku pojawił się Mediostar Next Pro, najnowsza wersja Mediostar Next. To obecnie najbardziej zaawansowane i jedyne urządzenie do zabiegów bezbolesnej epilacji.
Mediostar Next Pro laserowa depilacja szczecin
Asclepion logo
Mediostar Next Pro logo laserowa depilacja szczecin
Laser  MediostarNext Pro, z portfolio Nova Group, zdobył nagrodę główną w konkursie Inspiracje Roku 2015 magazynu BeautyInspiration, w kategorii Medycyna Estetyczna. Jury przyznało nagrodę za tworzenie nowych  standardów, w dziedzinie epilacji na rynku światowym i polskim oraz za nowatorskie rozwiązania, niedostępne w żadnym innym laserze diodowym, takie jak: bezbolesna epilacja przez cały rok, na wszystkich fototypach.

Ideą  konkursu Inspiracje Roku jest wyłonienie i rekomendacja najlepszych  produktów, urządzeń i rozwiązań przeznaczonych do obiektów beauty –  salonów kosmetycznych, hoteli spa, gabinetów medycyny estetycznej. Tytuł Inspiracji Roku to czytelna wskazówka dla właścicieli tego typu  obiektów, że mają do czynienia z produktem najwyższej jakości. O wyborze zwycięzców zdecydowało jury, złożone z ekspertów branżowych. Jury oceniało walory użytkowe produktu, nowatorstwo rozwiązań, jakość wykonania, relację ceny do jakości, opinie użytkowników oraz zgodność  z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego